RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN
Зворотній зв'язок - фото

Зворотній зв'язок

Звернення громадян

Шановні Клієнти!

Звернення громадян та осіб, які не є громадянами України, але законно знаходяться на її території, приймаються відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» виключно за умови дотриманням всіх вимог до оформлення та порядку подання таких звернень.

Ви маєте можливість залишити Ваше звернення:

- на особистому прийомі в головному офісі ПрАТ «СК «УНІКА» / ПрАТ «СК «УНІКА Життя» за адресою: м. Київ, вул.  Олени Теліги 6, літ. «В», кожен другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (за попереднім записом і тільки в призначений день і час відповідно до встановленого порядку);

- за допомогою надсилання листа поштою на адресу ПрАТ «СК «УНІКА» / ПрАТ «СК «УНІКА Життя», вул.  Олени Теліги 6, літ. «В», м. Київ, Україна, 04112 (шаблони форм звернень для надсилання поштою у вкладеннях нижче**);

- за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером +380 44 225 60 00;

- за допомогою надсилання електронного листа на електронні адреси office@uniqa.ua, quality@uniqa.ua (для всіх типів звернень);

- шляхом заповнення Форми для звернення ВІДПРАВИТИ ЗВЕРНЕННЯ

 

**Шаблони форм звернень для надсилання поштою:

Завантажити форму Заяви УНІКА
Завантажити форму Заяви УНІКА Життя

Ви також маєте можливість залишити Ваше повідомлення про порушення законодавства за допомогою системи інформування про порушення Whistleblowing system.

Для отримання детальної інформації про систему та/або для створення повідомлення, будь ласка, скористайтеся наступним посиланням: uniqagroup.whistleblowernetwork.net.

ВАЖЛИВО! Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення, надіслані через систему інформування про порушення Whistleblowing system, обробляються виключно у відповідності з внутрішніми положеннями ПрАТ «СК «УНІКА», ПрАТ «СК «УНІКА Життя» та UNIQA Insurance Group.

Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00

оплата згідно тарифів Вашого оператора

office@uniqa.ua
Найближчий офіс

Головний Офіс (7,842 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз