Детальніше про страхування життя та здоров'я
Страхування життя та здоров'я: навіщо потрібна послуга?
Відповідь проста – щоб відчувати себе впевненіше.
Зазвичай до 30-35 років людина усвідомлює, наскільки цінними є її життя та здоров'я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє – наприклад, можливість накопичити на пенсію. Добробут людини багато у чому визначає долю її дітей, літніх батьків, а іноді – навіть бізнес-партнерів та найманих працівників.
На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування став нормою у багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися – це обов'язок перед сім'єю, родичами, громадянський обов'язок і просто необхідність.
Як би не було, сьогодні ця послуга стає популярною і в Україні.
Яким буває страхування життя?
Згідно з українським законодавством, у нашій країні кожен може використати добровільне страхування життя і здоров'я. Воно дозволяє зробити особисті накопичення на 5, 10, 15 або навіть 30 років – паралельно з фінансовим захистом здоров'я. Тому всі life-програми можна розділити на дві великі групи – накопичувальні й ризикові. Їх можна використовувати одночасно або нарізно. У кожного виду захисту є свої особливості.
Як працює накопичувальне страхування?
Послуга схожа на банківський депозит – довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну дії договору клієнт отримує ці гроші.
Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після закінчення її терміну, а й у складних життєвих ситуаціях – інвалідність, нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях – його близькі.
Як працює ризикове LIFE-страхування?
Це захист на випадок проблем зі здоров'ям – таких, як травма, хірургічна операція або важке захворювання, коли потрібно дороге лікування. Раптовий відхід з життя – ще один з можливих ризиків.
У такій ситуації страховик виплатить суму, заздалегідь вказану в полісі. Гроші можна використати на свій розсуд. Наприклад, оплатити медичні послуги, витратити на реабілітацію, компенсувати втрату доходу або забезпечити матеріальну підтримку сім'ї.
Як можна застрахуватися?
Розібратися в нюансах life-страховки – непросте завдання, тому електронний онлайн-калькулятор тут не допоможе. Ми радимо отримати консультацію експерта, щоб обрати оптимальний договір страхування життя і здоров'я.
Важливо: в UNIQA можна оформити поліс для себе або родини. А ще ми пропонуємо корпоративні програми. Вони стануть у нагоді відповідальним роботодавцям – усім, хто хоче надати надійний соціальний пакет своїй команді.
Як працює медичне страхування?
Добровільне медичне страхування, або ДМС, дозволяє отримати медичну допомогу при раптових захворюваннях або загостренні хронічних проблем зі здоров'ям. UNIQA організує лікування своїх клієнтів в партнерських клініках по всій Україні, виклик бригади «швидкої допомоги» і лікаря додому, доставку медикаментів. Такий поліс компенсує більшість витрат на медичні послуги і купівлю ліків, призначених лікарем. Цей сервіс підходить для тих, кому важливий комфорт і якість лікування.