RU UA EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA EN
Про компанію - фото

Про компанію

УНІКА - фото

УНІКА


UNIQA Insurance Group представлена в Україні небанківської фінансової групою «УНІКА Україна», в яку входять страхові компанії «УНІКА» (non-life) і «УНІКА Життя» (life).

«УНІКА Україна» це 200 офісів продажів, 28 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 36 банків-партнерів, 30 видів страхових ліцензій, більш як 1 000 співробітників, 1 300 000 страхових договорів і 900 000 активних клієнтів.

Страхова компанія «УНІКА» протягом багатьох років займає лідируючі позиції на страховому ринку України і демонструє прибутковий ріст. УНІКА займає провідну позицію за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхування. УНІКА стабільно входить в ТОП-3 за більшістю показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, медичного страхування і страхування майна.

УНІКА входить до складу: Правління Ліги страхових організацій України; Моторного (транспортного) бюро України; Європейської бізнес асоціації; Національного клубу страхових виплат; Національної асоціації страховиків України.

Жити захищено, краще і довше

«Кожен співробітник UNIQA знає, що він працює для того, щоб клієнти в будь-якій країні, де представлена група, мали можливість жити захищено, краще і довше − це наша філософія, це наш підхід до ведення бізнесу. Ми завжди прагнемо бути з нашими клієнтами на зв'язку, діяти прозоро і ефективно, швидко і якісно врегулювати страхові випадки» − Олена Ульє, Голова Правління Страхової компанії «УНІКА».

Страхова компанія «УНІКА» володар міжнародного сертифікату та золотої медалі Customer's Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

UNIQA Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній, 21 300 cпівробітників і торгових представників в 18 країнах обслуговують близько 15,5 млн. клієнтів.

Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії і України.

Правління Страхової компанії «УНІКА»


Голова Правління

Олена Володимирівна Ульє

Голова Правління
Перший Заступник Голови Правління

Тамаш Райнаі

Перший Заступник Голови Правління
Заступник Голови Правління з технології страхування

Олена Олександрівна Маркова

Заступник Голови Правління з технології страхування
Звітність
25 років УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз