UA RU EN
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU EN
Страхування здоров'я на випадок хвороби - фото

Страхування здоров'я на випадок хвороби

Зазвичай ви й самі знаєте, що робити, якщо у вас або ваших близьких ГРВІ. У нескладних випадках вам не потрібна допомога страхової компанії, з ними вам допоможе впоратись сімейний лікар, варення від бабусі та гарячий чай. Але що робити, коли встановлено більш серйозний діагноз? Коли питання не тільки в хорошому лікарі, але й в грошах, які необхідні на лікування? Саме для таких критичних випадків купуйте в УНІКА страхування здоров'я на випадок хвороби з виплатою після встановлення діагнозу. Ви отримаєте грошову допомогу на лікування хвороб, що потребують тривалої терапії або хірургічного втручання, при виявленні новоутворень або лікуванні пневмонії у стаціонарі при COVID-19.

Оберіть програму страхування на випадок хвороби – одну або в будь-якій комбінації, залиште заявку на сайті – наші співробітники проконсультують та допоможуть укласти договір.

70 хвороб

900 грн*
 • Перелік з 70ти захворювань (серед них пневмонія, апендицит, цукровий діабет, вірусні гепатити – повний перелік за посиланням)
 • Виплати за хворобою від 5 000 грн до 70 000 грн залежно від діагнозу
 • В період дії договору можливо отримати гроші за кількома хворобами
 • Лише якщо діагноз встановлено вперше
 • Захист починає діяти через 10 днів (для гепатитів B, С, В – 6 місяців) після укладення договору
Показати більшеПоказати менше
Перелік хвороб

Критичні захворювання

1 000 грн*
 • Критика: злоякісне новоутворення, інфаркт міокарда, інсульт головного мозку, гостра ниркова недостатність
 • Виплата 100 000 грн
 • Лише якщо діагноз встановлено вперше
 • Захист починає діяти для злоякісних новоутворень через 90 днів, для інших захворювань – через 10 днів після укладення договору
Показати більшеПоказати менше
Дії при настанні страхового випадку

Доброякісні новоутворення

1 300 грн*
 • Доброякісні новоутворення (щитоподібної, передміхурової або молочної залози, органів шлунково-кишкового тракту, повний перелік за посиланням)
 • Виплати за новоутвореннями від 10 000 грн до 70 000 грн залежно від діагнозу
 • Лише якщо діагноз встановлено вперше
 • Захист починає діяти через 90 днів після укладення договору
Показати більшеПоказати менше
Перелік новоутворень
Звертайтесь до нас

Цілодобовий контакт - центр

044 225 60 00

оплата згідно тарифів Вашого оператора

Найближчий офіс

Головний Офіс (7,843 км)

04112, Київ, вулиця Олени Теліги, буд. 6, оф. літ. B

Тел.: +380 44 225 60 00

E-mail: office@uniqa.ua

Замовте консультацію продавця

Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом.

Будь ласка, заповніть поля нижче

Виплата на лікування від УНІКА

Перелік захворювань
Критичні стани
Злоякісні новоутворення
Доброякісні новоутворення
Чому УНІКА?
Конструктор програм
Проста виплата по факту діагнозу
УНІКА платить - лікування обираєте ви

Детальніше про виплату за діагнозом

Навіщо це мені? Від чого це може мене захистити?

До договору включені найбільш серйозні та складні захворювання, які вимагають тривалого, складного лікування або хірургії, доброякісні та злоякісні новоутворення, інфаркт, інсульт, гостра ниркова недостатність. Тобто саме ті випадки, які обходяться у лікуванні найбільш дорого.
При встановленні одного з діагнозів, що передбачені договором страхування на випадок хвороби людини, клієнт отримає від 5 000 грн до 100 000 грн, що допоможуть не економити на необхідних ліках та забезпечити нормальний рівень лікування.

У чому різниця з класичним медичним страхуванням? 

Виплата за встановленим діагнозом дає захист від справді складних захворювань, таких як пневмонія, діабет, гепатити, а також критичних захворювань, таких як онкологія, які в більшості випадків є виключенням у класичному медичному страхуванні.
У той же час, від таких поширених повсякденних захворювань, як ГРВІ, грип чи зубний біль, ця програма не убезпечує, на відміну від класичного медичного страхування.
Друга важлива відмінність – не треба дзвонити в страховому компанію, попереджати про страховий випадок, узгоджувати клініку, лікаря, час лікування чи надавати чеки, квитанцію для підтвердження витрат на лікування. Клієнт самостійно звертається за медичною допомогою і у разі встановлення діагнозу, який передбачено договором - подає документ на виплату.
Розмір виплати залежить від діагнозу, це фіксована сума передбачена договором, яка не залежить від фактично понесених витрат. Клієнт сам вирішує, на що він витратить кошти, отримані від страхової компанії.
Детальніше про умови страхування здоров'я на випадок хвороби вам розкажуть наші співробітники, залишайте заявку на сайті.

Скільки грошей я можу отримати, якщо щось станеться?

Подивимось на кількох прикладах.
Клієнт купив пакет «70 хвороб» за 900 грн, зі страховою сумою 100 000 грн. У період дії договору клієнт захворів двічі – на пневмонію, та попав до лікарні з апендицитом. На лікування пневмонії УНІКА виплатила 10 000 грн, а після надання документів щодо апендициту – клієнт додатково отримав ще 15 000 грн.
Інший клієнт купив пакет «Критичні захворювання» за 1000 грн, і в період дії договору в нього було вперше виявлено злоякісне захворювання. Клієнт отримав 100 000 грн після надання необхідних документів.

Як отримати виплату?

Процедура максимально проста – жодних чеків, узгоджень, підтверджень. Тільки офіційно підтверджений встановлений діагноз та мінімальний набір документів.
Після того як діагноз, передбачений договором страхування, встановлено, необхідно направити поштою в офіс страхової компанії пакет документів для виплати.
Документи необхідні для виплати:

 • Заява на виплату
 • Копія паспорту
 • Копія ідентифікаційного коду.
 • Довідка, яка підтверджує діагноз, завірена круглою мокрою печаткою.

Після розгляду справи Вам буде перераховано суму виплати на Ваш картковий рахунок.

Що треба знати про виключення?

1. Страхова виплата здійснюється виключно за тими захворюваннями, які прямо передбачені договором. Будь-які інші хвороби не покриваються, навіть, якщо вони теж серйозні і потребують хірургії.
2. Виплата здійснюється виключно за вперше виявленими протягом дії договору захворюванням. Якщо при укладені договору людина вже була хвора, наприклад, на діабет чи мала доброякісне новоутворення, у виплаті буде відмовлено.
3. Договором передбачено Період очікування (часову франшизу). За хворобами, які буде виявлено протягом цього періоду, страхова компанії виплати не здійснює: Період очікування складає:

 • Хвороби згідно Таблиці виплат, інфаркт міокарда, інсульт головного мозку, гостра ниркова недостатність – 10 (десять) днів;
 • Доброякісні та злоякісні новоутворення – 90 (дев’яносто) днів;
 • Гепатит В, С, D – 6 (шість) місяців.

Як укласти договір?

Для укладення договору необхідно надати персональні дані осіб, яких буде застраховано: П.І.Б., дата народження, серія, номер, дата та місце видачі паспорту, адреса проживання та оплатити договір страхування.
Медичні обстеження для укладення договору не вимагаються.
На страхування не приймаються особи віком від 65 років, яким вже діагностовано одне із захворювань передбачене договором на момент його укладення, або встановлено І чи ІІ групу інвалідності.
Залишайте заявку на сайті – ми розкажемо більш детально.

Ми рекомендуємо додатково ...
Класичне страхування здоров’я - фото

Класичне страхування здоров’я

Вам більше потрібен «консьєрж сервіс» при організації медичної допомоги, і ви готові за це платити - тоді переходьте за посиланням: три програми класичного медичного страхування саме для вас.

Дізнайтесь більше
Нещасний випадок - фото

Нещасний випадок

Хвилюєтесь не лише про хворобу, але і думаєте за фінансову безпеку при настанні нещасного випадку – тоді вам сюди.

Дізнайтесь більше
Автоцивілка - фото

Автоцивілка

Не забувайте, що страхування Автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів – обов’язкове в Україні. Перевірте, чи не час оновити поліс.

Дізнайтесь більше
Потрібна консультація?
Найближчий офіс УНІКА

*Вартість та розмір виплат розраховані для клієнта віком від 19 до 45 років, страхова сума – 100 000 грн.

Часті питання щодо страхування "Виплата за діагнозом"
Які існують програми страхування?
Які документи необхідні для виплати?
Скільки коштує страховка на випадок хвороби?

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз