UA RU
Закрыть

Контент на странице может отобразиться не полностью. Рекомендуем обновить версию текущего или воспользоваться другим браузером.

UA RU
Новости - фото
Новости

Следите за последними новостями в области страхования и находите наиболее полезную информацию для Вас.

УНІКА запроваджує висновки лікарів та електронні рецепти у міжнародному стандарті


24 марта, 2022


УНІКА запроваджує висновки лікарів та електронні рецепти у міжнародному стандарті
Спеціально для своїх клієнтів з добровільного медичного страхування, які вимушено перебувають за кордоном України, Страхова компанія «УНІКА» спільно зі партнером з телемедицини змінила формат надання послуг.
 
Відтепер можна отримати онлайн консультацію із лікарем в Україні та лікарські висновки з електронними рецептами відповідно до міжнародних стандартів. Це дозволяє придбати медикаменти чи послуги в лікувально-профілактичних та аптечних закладах Європи та інших країнах світу, які потребують наявність електронного рецепту або лікарського висновку. 
 
Замовити послугу онлайн консультації можна скориставшись Мобільним додатком MyUNIQA.
 
Нагадуємо, згідно договору медичного страхування послуги та ліки, які отримані поза межами території України не відшкодовуються.
 
Для убезпечення покриття витрат на медикаменти та лікування за межами нашої країни, пропонуємо додатково придбати поліс туристичного страхування за промокодом PEREMOGA і знижкою 10%.  Такий поліс можна придбати онлайн на сайті компанії uniqa.ua.
 
Слава Україні!
Разом до Перемоги!
 
 
#ДопомагатиКращеРазом!

К списку новостей
    Поделиться
Спасибо! Для подтверждения активируйте ссылку в Вашем почтовом ящике.
Подписка на новости

Узнавайте первыми о новостях УНИКА

<< Вниз

Вверх >>

<< Вниз