UA RU
Закрыть

Контент на странице может отобразиться не полностью. Рекомендуем обновить версию текущего или воспользоваться другим браузером.

UA RU
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Я и УНИКА

Родина UNIQA: ми разом, ми єдині, ми працюємо і ми допомагаємо. Так переможемо

Сьогодні наша рідна країна переживає найстрашніші часи у своїй новітній історії, але міцно стоїть і дає гідну відсіч ворогу. Наші єдність, взаємодія, підтримка й людяність вже зробила нас переможцями. Бути разом, єдиною спільнотою, підтримуючи один одного, є однією з головних цінностей UNIQA.

Родина UNIQA: ми разом, ми єдині, ми працюємо і ми допомагаємо. Так переможемо

У найперший день війни UNIQA створила антикризовий комітет. Одним з головних завдань комітету є забезпечення захисту та безпеки наших співробітників. Ми розпочали процес евакуації колег та їхніх родин з найбільш гарячих точок. На сьогодні вже евакуйовано більш ніж 300 людей. Колеги з UNIQA у Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії та Австрії зустрічають наших людей на кордоні, забезпечують житлом та всім необхідним, організовують медичну, юридичну та психологічну допомогу. Але, найголовніше, що отримує кожна родина наших співробітників - нескінчену турботу та відчуття того, що кожна країна з нами та готова допомагати та боротися разом.
Кожен має свою історію - комусь довелось ховатись з дітьми у бомбосховищі, комусь - шукати спосіб вивезти дитину, яка потребує особливої медичної терапії, хтось шукав можливість повернутись до родини, знаходячись за тисячі кілометрів… Зараз вони у безпеці. І кожна з цих історій стала можливою завдяки титанічним зусиллям та відданості наших колег з компаній групи UNIQA у різних країнах.
Де б ми не були, в Україні чи за кордоном, – ми можемо перебувати на відстані, але є єдиними, як ніколи. UNIQA Україна продовжує працювати, надавати своїм клієнтам страховий захист і усю необхідну підтримку. Ми продовжуємо підтримувати один одного й робити все можливе - заради життя й кращого завтра для всіх нас.
Вольфганг Кіндл, член правління, Customer and Market International, UNIQA Insurance Group AG :
«Військовий напад Російської Федерації на Україну є гуманітарною трагедією для народу України та загрозою демократії та миру в Європі. Ця ситуація дуже впливає на нас як на європейську страхову групу, тому що протягом багатьох років ми особисто знаємо та цінуємо наших колег в Україні. Ми надаємо їм найкращу підтримку в цей важкий час. В UNIQA ми формуємо спільноту, яка сьогодні діє як кризова команда в усіх країнах, де ми працюємо. Перш за все, ми зосередилися на гуманітарній допомозі. UNIQA опікується 1,3 мільйонами клієнтів в Україні і займає друге місце на ринку з премією в 110 мільйонів євро. Незважаючи на серйозні пошкодження кількох наших офісів в результаті військових дій в Україні, UNIQA Україна все одно працює та продовжує надавати своїм клієнтам страхові послуги.
Страхова група UNIQA прийняла рішення негайно призупинити всі інвестиції в російський страховий ринок. Це рішення є нашою реакцією на збройний напад Росії на Україну і пов’язане з цим порушення положень Статуту ООН».
Ми разом. Ми єдині. Ми одна велика родина - UNIQA.

 

#допомагатикращеразом! 

Оставить отзыв
Подтвердите, что Вы не робот
Последние статьи
Цена спокойствия. Страхование жилья во время войны
Мой дом
02. декабря 2022
Цена спокойствия. Страхование жилья во время войны
Во время войны каждому из нас очень важно сохранить свои тылы. Все больше украинцев интересуются страхованием жилья, о котором раньше мало кто задумывался. Что нужно учесть тем, кто хочет финансово защитить свою квартиру или дом? Об этом беседуем с Дианой Коченковой, директором Дирекции развития розничных продуктов и сервисов УНИКА.
Как говорить на трудные темы, не обесценивая чувств?
Будем здоровы!
26. ноября 2022
Как говорить на трудные темы, не обесценивая чувств?
Сложные времена создают свои темы общения – тоже не простые. Умеем ли мы говорить о тяжелых ситуациях? Почему стоит бережно относиться к близким и к себе и как это делать, чтобы не увеличить травму? Об этом беседуем с экспертом Wellbeing Company Светланой Подлипской.
Доказательная медицина: как лечиться не «рецептами из бабушкиного сундука»
Будем здоровы!
17. ноября 2022
Доказательная медицина: как лечиться не «рецептами из бабушкиного сундука»
Мы снова общаемся с Оксаной Руденко, руководителем Дирекции личных видов страхования УНИКА и в прошлом врачом на темы медицины и медицинского страхования. Сегодня речь пойдет о доказательной медицине, ее принципах и развитии в Украине, а также практических советах пациентам, которые хотят получать эффективное лечение.

<< Вниз

Вверх >>

<< Вниз