UA RU
Закрыть

Контент на странице может отобразиться не полностью. Рекомендуем обновить версию текущего или воспользоваться другим браузером.

UA RU
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Я и УНИКА

Родина UNIQA: ми разом, ми єдині, ми працюємо і ми допомагаємо. Так переможемо

Сьогодні наша рідна країна переживає найстрашніші часи у своїй новітній історії, але міцно стоїть і дає гідну відсіч ворогу. Наші єдність, взаємодія, підтримка й людяність вже зробила нас переможцями. Бути разом, єдиною спільнотою, підтримуючи один одного, є однією з головних цінностей UNIQA.

Родина UNIQA: ми разом, ми єдині, ми працюємо і ми допомагаємо. Так переможемо

У найперший день війни UNIQA створила антикризовий комітет. Одним з головних завдань комітету є забезпечення захисту та безпеки наших співробітників. Ми розпочали процес евакуації колег та їхніх родин з найбільш гарячих точок. На сьогодні вже евакуйовано більш ніж 300 людей. Колеги з UNIQA у Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії та Австрії зустрічають наших людей на кордоні, забезпечують житлом та всім необхідним, організовують медичну, юридичну та психологічну допомогу. Але, найголовніше, що отримує кожна родина наших співробітників - нескінчену турботу та відчуття того, що кожна країна з нами та готова допомагати та боротися разом.
Кожен має свою історію - комусь довелось ховатись з дітьми у бомбосховищі, комусь - шукати спосіб вивезти дитину, яка потребує особливої медичної терапії, хтось шукав можливість повернутись до родини, знаходячись за тисячі кілометрів… Зараз вони у безпеці. І кожна з цих історій стала можливою завдяки титанічним зусиллям та відданості наших колег з компаній групи UNIQA у різних країнах.
Де б ми не були, в Україні чи за кордоном, – ми можемо перебувати на відстані, але є єдиними, як ніколи. UNIQA Україна продовжує працювати, надавати своїм клієнтам страховий захист і усю необхідну підтримку. Ми продовжуємо підтримувати один одного й робити все можливе - заради життя й кращого завтра для всіх нас.
Вольфганг Кіндл, член правління, Customer and Market International, UNIQA Insurance Group AG :
«Військовий напад Російської Федерації на Україну є гуманітарною трагедією для народу України та загрозою демократії та миру в Європі. Ця ситуація дуже впливає на нас як на європейську страхову групу, тому що протягом багатьох років ми особисто знаємо та цінуємо наших колег в Україні. Ми надаємо їм найкращу підтримку в цей важкий час. В UNIQA ми формуємо спільноту, яка сьогодні діє як кризова команда в усіх країнах, де ми працюємо. Перш за все, ми зосередилися на гуманітарній допомозі. UNIQA опікується 1,3 мільйонами клієнтів в Україні і займає друге місце на ринку з премією в 110 мільйонів євро. Незважаючи на серйозні пошкодження кількох наших офісів в результаті військових дій в Україні, UNIQA Україна все одно працює та продовжує надавати своїм клієнтам страхові послуги.
Страхова група UNIQA прийняла рішення негайно призупинити всі інвестиції в російський страховий ринок. Це рішення є нашою реакцією на збройний напад Росії на Україну і пов’язане з цим порушення положень Статуту ООН».
Ми разом. Ми єдині. Ми одна велика родина - UNIQA.

 

#допомагатикращеразом! 

Оставить отзыв
Подтвердите, что Вы не робот
Последние статьи
10% от платежей по автогражданке. УНИКА вместе с Фондом Притулы помогла пострадавшим регионам Украины
Я и УНИКА
29. марта 2023
10% от платежей по автогражданке. УНИКА вместе с Фондом Притулы помогла пострадавшим регионам Украины
УНИКА с первых дней полномасштабной войны не оставалась в стороне от болезненных гуманитарных вопросов. Как социально ответственный бизнес, мы поддерживали и поддерживаем собственную команду, чтобы обеспечить максимально безопасные условия работы и жизни, заботимся о выполнении наших обязательств перед клиентами, собственными силами и с помощью материнской компании отправляем гуманитарные грузы туда, где это крайне необходимо.
Внешние аспекты и вызовы будущего восстановления: миграция
Я и УНИКА
23. марта 2023
Внешние аспекты и вызовы будущего восстановления: миграция
Около 7,9 миллионов украинцев были вынуждены из-за российского нападения покинуть Родину. Временные мигранты пытаются хоть как-то адаптироваться в приютивших их странах. А оставшиеся в Украине беспокоятся другим вопросом: не станет ли потеря значительного количества граждан проблемой для дальнейшего восстановления страны? Именно об этом – наш сегодняшний блог.
Жизнь продолжается. Как работает life-страхование в сложные времена
Я и УНИКА
15. марта 2023
Жизнь продолжается. Как работает life-страхование в сложные времена
В последние годы страхование жизни приобретало популярность среди украинцев как универсальный финансовый инструмент. Что происходит в этом сегменте во время войны, какие сложности пришлось преодолевать, изменится ли что-то для клиентов в ближайшее время? Об этом рассказывает Игорь Мицан, руководитель департамента по работе с партнерами СК «УНИКА Жизнь»

<< Вниз

Вверх >>

<< Вниз