RU UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA
UNIQAблог - фото
UNIQAблог
Будемо здорові!

Новий страховий продукт УНІКА: поліс, який допоможе у разі важкого діагнозу

Цієї осені УНІКА випускає страхову програму для приватних осіб, аналогом якої до сих пір могли користуватися тільки корпоративні клієнти. За її допомогою можна захиститися на випадок діагностування важких та критичних захворювань. Чим програма може бути цікава клієнтам-приватним особам, і в чому її відмінність від добровільного медичного страхування, ми говоримо з Оксаною Руденко, директором Департаменту особистих видів страхування СК УНІКА.

Новий страховий продукт УНІКА: поліс, який допоможе у разі важкого діагнозу

Оксана, як називається нова програма і який захист вона передбачає?

– Робоча назва програми Cash Benefit (можна перекласти з англійської як грошова допомога). Не виключено, що врешті решт буде вибрана більш звична нашому слуху назва, але суть поліса від цього не зміниться. Програма страхує на випадок критичних захворювань, які загрожують здоров'ю та життю застрахованого. У разі, якщо клієнту встановлюють певний діагноз зі списку подій, він отримує виплату, яка підтримає його фінансово в нелегкій боротьбі з хворобою.

У чому відмінність цієї програми від добровільного медичного страхування?

– Це принципово різні продукти. Якщо клієнт застрахований по ДМС і захворів, страхова компанія займається організацією його лікування, починаючи від призначення дати прийому у лікаря, оплати ліків і закінчуючи госпіталізацією. При цьому пацієнт позбавлений грошового клопоту, всі питання про оплату медичної допомоги за полісом вирішує страхова компанія. Ми беремо на себе організаційні питання, тому що знаємо, де працюють кращі лікарі, як швидко дістати потрібні ліки, як домовитися про госпіталізацію або амбулаторному лікуванні. Цей сервіс цінують клієнти і тому програми корпоративного ДМС затребувані в Україні.

Але треба враховувати, що ДМС добре працює, якщо мова йде про захворювання і ситуаціях, коли не потрібно тривале лікування декількома курсами. Але коли діагноз виявляється серйозним – рак, інсульт, інфаркт, то грошей, передбачених програмою ДМС, може не вистачити на повний курс лікування і реабілітації. Наприклад, стандартною програмою покривається тільки один курс хіміотерапії, для подальшої реабілітації можна задіяти корпоративний ліміт компанії (резервний страховий фонд, яким розпоряджається HR-департамент компанії при екстрених ситуаціях зі здоров'ям співробітників).

– А програма Cash Benefit призначена саме для захисту від таких випадків?

– Все правильно, в списку страхових подій цієї програми немає «дрібних» діагнозів, зате є 69 серйозних захворювань, які вимагають дорогого лікування. Наприклад, при базовій страховій сумі в 100 тис. грн, клієнт при встановленні онкодіагнозу відразу отримує 100% страхової суми і починає витрачати їх на відновлення свого здоров'я.

– Які саме це захворювання?

– Крім раку, інсульту та інфаркту, про які вже говорила, це захворювання органів дихання та серця, наприклад, абсцес легень та середостіння,  пневмоторакс, пневмонія (при лікуванні у стаціонарі), гостра серцево-легенева недостатність, перикардит, міокардит. Також захворювання системи травлення: перитоніт, панкреатит (при лікуванні у стаціонарі), виразкова хвороба шлунку (якщо вона виявлена вперше та знаходиться у стадії загострення), плюс гостра ниркова недостатність, нефрит, пієлонефрит, гломерулонефрит, гломерулярная хвороба (вперше виявлені). Виплачуємо ми і у разі інфекційних та паразитарних діагнозів: сальмонельозі, ботулізмі, туляремії, лейшманіозі тощо. У списку хвороб також енцефаліт, енцефаломієліт, ревматоїдний артрит (вперше виявлений, активна фаза), склеродермія, сепсис та інші.

Програми по страхуванню здоров'я часто мають так званий «період очікування». Що це таке і чи буде він в новій програмі?

– Так, за деякими захворюваннями – це 7 або 14 днів. За онкологічним і іншим діагнозами – 30 або 90 днів. Такі терміни є достатніми, щоб переконатися в доброчесності клієнта і відсутності маніпуляцій з діагнозами, адже при укладенні договору ми не вимагаємо висновок про стан здоров'я. Період очікування буває тільки один раз, при укладенні договору, продовжувати період дії страховки в подальшому можна автоматично. Також в даній програмі немає і франшиз, тобто сума, обумовлена ​​в договорі, буде перерахована клієнтові повністю.

Укладення договору буде простим?

– Так, купити страховку можна буде на сайті, без візиту в офіс. Також спрощено і процес отримання виплат – ми його оцифрували, зменшивши перелік паперових документів до мінімуму.

– Ви сказали, що у корпоративних клієнтів є можливість вибирати з двох програм. Який  вони віддають перевагу?

– Якщо бюджет дозволяє, компанії страхують своїх співробітників відразу по обох програмах. Тоді захист виходить більш повної: клієнт має добре організований медичний сервіс на випадок типових погіршень здоров'я, а якщо раптом виявляться набагато більш серйозні проблеми, виплата за програмою Cash Benefit підтримає фінансово.

До сих пір індивідуальні клієнти не могли вибрати обидві програми, у них була можливість придбати тільки поліс ДМС, але найближчим часом зможуть захиститися і від важких захворювань.

– А питання ціни? Відомо, що добровільне медстрахування для приватних клієнтів – досить дорогий продукт...

– У порівнянні з ціною індивідуального полісу ДМС нова страховка буде коштувати в 5–7 разів дешевше. При цьому ціни на поліс відрізняються в залежності від віку. Клієнти, яким від 19 до 39 років, в залежності від набору покриваються захворювань, зможуть вибрати між більш дорогим і більш доступним пакетом (800–1500 грн на рік). Але укласти базовий договір зможуть і люди старшого віку – до 59 років.

Чому УНІКА вирішила запустити цей продукт?

– Розробляючи нові програми, ми завжди орієнтуємося на запити клієнтів. Купувати медичне страхування, якщо за тебе не платить твій роботодавець – дороге задоволення для середньостатистичного клієнта. Також це ресурсномістка послуга і для самої страхової компанії (організація медичної допомоги для клієнта – це зусилля не менше 2–3 співробітників).

Понад з тим індивідуальні клієнти хочуть мати страховий захист від великих ризиків – на випадок важких хвороб, коли пріоритетна не організація допомоги, а розмір виплати. Багато хто говорить, що знайдуть в сімейному бюджеті 1000–2000 грн на лікування ГРВІ, але витрати на лікування перфорації виразки, інсульту, інфаркту можуть виявитися для них занадто високими. Тому ми і створили продукт, який націлений на достатній фінансовий захист при найбільш серйозних хворобах. Коштує така страховка недорого, але сума компенсації враховує середню вартість лікування і реабілітації.

Подібні програми є і у інших страхових компаній. У чому відмінність нового продукту УНІКА?

– Ми ретельно опрацювали наповнення поліса і включили в нього максимально широкий перелік захворювань – 69. Як правило, в програмах колег по ринку список страхових подій не такий великий. Друга відмінність – Cash Benefit вигідно відрізняється розмірами виплат, в тому числі по онкології. При схожій ціні продукту у нас компенсації вище, ніж в середньому у конкурентів. Сподіваємося, що клієнти оцінять всі переваги нашого рішення, а нова програма від УНІКА дозволить їм планувати своє життя набагато спокійніше і впевненіше.

Нова страхова програма буде доступна в перших числах жовтня. Ще є час подумати про переваги такого виду страхування і прийняти рішення про придбання поліса в УНІКА. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

 

Залишити відгук
Підтвердіть, що Ви не робот
Останні статті
МРТ, КТ та рентген. Що потрібно знати про сучасні види променевої діагностики
Будемо здорові!
03. вересня 2021
МРТ, КТ та рентген. Що потрібно знати про сучасні види променевої діагностики
Кожен з нас хоча б раз проходив обстеження на рентгенотехніці. Сьогоднішню медицину неможливо уявити без променевої діагностики, яка незамінна для уточнення картини хвороби і виявлення прихованих проблем зі здоров'ям. У цьому випуску блогу хочемо розповісти про апаратні методи діагностики – рентген, магнітно-резонансну томографію та комп'ютерну томографії. Це сучасні і практично нешкідливі процедури, які дозволяють поставити діагноз, визначити тяжкість захворювання внутрішніх органів і кісткової структури без оперативного втручання.*
Відпустка восени. Куди можна поїхати в оксамитовий сезон
Моя подорож
26. серпня 2021
Відпустка восени. Куди можна поїхати в оксамитовий сезон
Календарне літо закінчується 31 серпня. Але диво літнього відпочинку можна продовжити. Потрібно тільки пережити метушню на початку вересня, і ось він – оксамитовий сезон. Цей період в регіонах з переважаючим субтропічним кліматом зазвичай триває до середини жовтня, а у країнах Магрибу навіть до початку листопада. Але не менш приємними для осінніх подорожей є інші частини світу, які готові радувати туристів красою природи, вражаючою архітектурою та шедеврами місцевої кухні. Вибрати напрямок поїздки українці можуть з великого списку, важливо лише не забувати про законодавчі обмеження для туристів, які пов'язані з пандемією СOVID-19.
Енергоефективність як головний критерій сучасної оселі
Моя домівка
19. серпня 2021
Енергоефективність як головний критерій сучасної оселі
Літо добігає кінця, і саме час перевірити, наскільки добре ваше житло підготовлено до зимових холодів. Сьогодні у блозі поговоримо про те, як досягти раціонального використання енергії та запобігти втратам тепла та природних ресурсів у власному будинку, та чому це важливо не тільки з огляду на економію грошей.

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз