RU UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

УНІКА запустила пілотний проект «Добровільне медичне страхування для фізичних осіб»


21 липня, 2016


УНІКА запустила пілотний проект «Добровільне медичне страхування для фізичних осіб»

У червні 2016 року Страхова компанія «УНІКА» запустила пілотний проект «Добровільне медичне страхування для фізичних осіб». Компанія пропонує на вибір три медичні програми - Стандарт, Класика і Престиж. У кожну з програм входить амбулаторно-поліклінічна допомога, екстрена госпіталізація, плановий стаціонар і невідкладна стоматологія. Залежно від програми сума страхового покриття становить від 75 000 грн. до 175 000 грн.

Страхова компанія «УНІКА», будучи одним з лідерів ринку корпоративного медичного страхування і особистого страхування здоров'я персоналу в Україні, має довголітній досвід роботи з державними та приватними медичними установами, а також науково-дослідними інститутами різного профілю по всій Україні.

Завдяки власному асистансу, який налічує 82 штатних співробітника, УНІКА має можливість цілодобово приймати і обробляти від 1 000 звернень в день.

У центрі уваги УНІКА завжди залишається надання якісного сервісу своїм клієнтам та ефективне врегулювання страхових подій. Щомісячна загальна сума страхових відшкодувань УНІКА становить в середньому 40,0 млн. грн., 25% якої припадає на особисті види страхування.

Більш детальну інформацію про програми добровільного медичного страхування читайте у розділі Для Вас / Життя та Здоров'я / Здоров'я.


До списку новин
    Поширити

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз