RU UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

Страхова компанія «УНІКА Життя» партнер Кубка дипломатичних місій


01 лютого, 2018


Страхова компанія «УНІКА Життя» партнер Кубка дипломатичних місій

28 січня 2018 року в м. Києві відбулися змагання «Кубок дипломатичних місій з бігових лиж». Цього року Страхова компанія «УНІКА Життя» виступила страховим партнером змагань. У змаганні взяли участь команди і індивідуальні учасники - представники посольств і дипломатичних місій іноземних держав, які перебувають в місті Києві, вітчизняних і міжнародних компаній і організацій.

Кубок дипломатичних місій був створений в 2013 році з ініціативи посольств Австрії, Норвегії та Швейцарії в Україні. Всі ці роки даний захід сприяє популяризації здорового способу, розвитку дружніх відносин між дипломатичними представництвами іноземних держав з українськими і міжнародними організаціями та представниками бізнесу.

Володимир Симончук, Голова правління Страхової компанії «УНІКА Життя»: «Участь в даному заході дає можливість нашій компанії в Україні втілювати спільне бачення підходу до життя нашої материнської компанії UNIQA Insurance Group − підтримання активного і здорового способу життя, заняття спортом».


До списку новин
    Поширити

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз