Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Калькулятор КАСКО – рахуємо Online


23 серпня, 2016


Калькулятор КАСКО – рахуємо Online

Ще більше переваг, ще більше простоти та зручності! СК «УНІКА» продовжує вдосконалювати online-сервіси та запускає online-калькулятор КАСКО, який дозволить швидко та просто розрахувати вартість поліса КАСКО прямо на нашому сайті.

Вам необхідно витратити всього кілька хвилин часу та внести інформацію про Ваш автомобіль (марку, вартість, період експлуатації, місце реєстрації), а також обрати варіанти оплати поліса (одноразова оплата, двома платежами, поквартально або щомісяця). Система запропонує Вам декілька варіантів розрахунку поліса КАСКО в залежності від розміру франшизи (частина збитку, яку Ви самостійно сплачуєте при настанні страхового випадку).

Новий інструмент дозволить не тільки дізнатися актуальну вартість страхових послуг, але й своєчасно спланувати сімейний бюджет для їх придбання.

Оцінити новий онлайн-сервіс можна прямо зараз за посиланням https://uniqa.ua/ua/private/auto/kasko/pokupka_kasko/

Звертаємо Вашу увагу, що онлайн-розрахунок КАСКО надає лише орієнтовну вартість поліса та в будь-якому випадку вимагає підтвердження фахівця відділу продажів СК «УНІКА».

Залишилися питання чи сумніви? Телефонуйте 0 800 600 600 (безкоштовно по Україні).


До списку новин

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз