Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

Історії клієнтів

Формат і стилістика історій клієнтів збережені

Історії клієнтів

Випадок стався за містом, в дачному селищі Глеваха, 7-го травня 2017 року. Зламалася наша машина. Справа вже до вечора, а завтра на роботу. Чесно кажучи про страховку згадали не відразу, але це стало справжнім порятунком. Співробітники колл-центру УНІКА буквально протягом години організували евакуатор. Мало того, що платити нічого не довелося, та ще хлопець, який приїхав з евакуатором, поставився до нас з розумінням, допоміг купити і поміняти акумулятор - йому окреме спасибі!
Величезне СПАСИБІ всім і особливо тим, хто був на зміні ввечері 7-го травня!

Олена Лемберська, м. Київ
Страховий випадок стався 11 квітня 2016 р, мій автомобіль Skoda Octavia A5 був пошкоджений в ДТП, я зробила дзвінок в Call-centre компанії, отримала детальну консультацію від співробітників компанії, щодо моїх подальших дій. Протягом двох тижнів страхова компанія здійснила виплату на СТО-партнер «АвтодокСіті» і ще через тиждень я забрала вже свій відремонтований автомобіль в ідеальному стані.
Якість обслуговування, оперативність на висоті! Дякую!
Оксана Стецко, м. Київ

Страхую своє майно і відповідальність в УНІКА, а КАСКО і ЦВ вже більше 4 років.
У березні 2016 року в лобове скло мого автомобіля потрапив камінь страхова компанія дуже швидко виконала свої зобов'язання і здійснила виплату. Дуже задоволений обслуговуванням і кваліфікацією фахівців з продажу та врегулювання СК УНІКА.

Дякуємо! Так тримати! Всім рекомендую СК УНІКА!

Владіслав Отрошко, м. Запоріжжя

Страхую в СК «УНІКА» автоцивілку вже третій рік поспіль. Мені приємно приходити в офіс для того, щоб продовжити мої договори страхування, тому що співробітники завжди своєчасно нагадують про закінчення договору, надають  консультацію швидко, професійно та с посмішкою.

А нещодавно я ще впевнився в надійності компанії. Коли в мене трапилась неприємна ситуація,  компанія здійснила виплату в повному обсязі та в короткий строк. Буду і надалі залишатися клієнтом УНІКА та рекомендувати її своїм друзям.

Олег Волик, м. Вінниця

Я отримав травму в слідстві нещасного випадку, нажаль це трохи вибило мене зі звичного ритму життя, але страхова компанія настільки оперативно та якісно зробила свою роботу, що одужування пройшло в дуже позитивному настрої. 

Василій Петрушевський, м. Кіровоград

Нещодавно я потрапила в ДТП, відразу ж визвала аварійного комісара. Приїхав швидко, допоміг вибратись з авто, так як двері були заблоковані. Коректний, професійно-грамотний. Все пояснив, допоміг оформити документи.
На наступний день я вже була в офісі врегулювання, там все швидко оформили, розповіли що і як робити далі. Виплату провели швидко і в повній сумі. 

Ольга Протасова, м. Київ

Відчув роботу справжньої команди, коли отримав страхову виплату від УНІКА, як потерпіла сторона по автоцивілці. Все було зроблено кваліфіковано та швидко. 

Семенец В.К.

Як я переконалася на власному досвіді, медичне страхування це не тільки консультації лікарів та доставка медикаментів, деколи це справжній порятунок життя. Важливо коли в скрутну хвилину з вами знаходяться справжні професіонали.

Ганна Вишневська, м. Київ

Коли швидко отримуєш виплату по ДТП, та ще з гарним та людяним відношенням при оформленні документів, сумнівів не викликає страхуватися наступного разу чи ні.

Галина Коханевич, м. Київ

Швидка допомога примчала буквально через 10 хвилин, дуже уважні і акуратні лікарі, оперативно поставили діагноз і відвезли до лікарні.
Вранці, після операції, у мене вже був кур'єр з медикаментами! Правда, після наркозу я смутно пам'ятаю, чи сказав людині "спасибі" :) Так що йому теж дякую! Спасибі Вам всім і, звичайно ж, не хворійте!

Олексій Шішенок, експерт АШАН-Петрівка

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз