RU UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

RU UA

Історії клієнтів

Формат і стилістика історій клієнтів збережені

Історії клієнтів

Відгук клієнтки, що постраджала в масштабній аварії у Києві на б-рі Лесі Українки 23 жовтня 2018 року, за посиланням

Власниця Peugeot 2008

Так сталося, що перед Новим роком я захворів. Неприємне проведення часу з температурою, різними препаратами і постільним режимом. Звернувся в УНІКА, тому що застрахований по ДМС. Організація лікаря, консультації в телефонному режимі, медпрепарати, діагностика, зворотний зв'язок - все на високому рівні. Дякую команду асистансу за відмінний сервіс! Користуйтеся і будьте здорові !!!

Віталій Нікулін, м. Запоріжжя

В черговий раз переконався в тому, що СК "УНІКА" найкраща в Україні і безальтернативна при виборі надійного страховика. Підкріплю свої слова хронологією оформлення і виплати по КАСКО:
- ПН. 06.11.- страховий випадок;
- пн. 07.11. - візит в "УНІКА", оф.док-ів;
- Ср. 10.11. - виплата страхового відшкодування !!!
Чотири (4) дня !!! Дякую всім співробітників "УНІКА" за професіоналізм і вітаю - Ви працюєте у відмінній компанії !!!

Євген Черевко, м. Київ

Задоволений обслуговуванням
Дуже гарне ставлення до клієнтів. Ми вже другий рік оформлюємо поліс КАСКО в цій компанії. Співробітники завжди на зв'язку. Завжди допоможуть з оформленням документів. Сподіваємося на подальшу співпрацю з СК Уніка. Всього найкращого!

Посилання на відгук http://minfin.com.ua/insurance/company/uniqa/review/112201/

Відгук з сайту http://minfin.com.ua

Випадок стався за містом, в дачному селищі Глеваха, 7-го травня 2017 року. Зламалася наша машина. Справа вже до вечора, а завтра на роботу. Чесно кажучи про страховку згадали не відразу, але це стало справжнім порятунком. Співробітники колл-центру УНІКА буквально протягом години організували евакуатор. Мало того, що платити нічого не довелося, та ще хлопець, який приїхав з евакуатором, поставився до нас з розумінням, допоміг купити і поміняти акумулятор - йому окреме спасибі!
Величезне СПАСИБІ всім і особливо тим, хто був на зміні ввечері 7-го травня!

Олена Лемберська, м. Київ
Страховий випадок стався 11 квітня 2016 р, мій автомобіль Skoda Octavia A5 був пошкоджений в ДТП, я зробила дзвінок в Call-centre компанії, отримала детальну консультацію від співробітників компанії, щодо моїх подальших дій. Протягом двох тижнів страхова компанія здійснила виплату на СТО-партнер «АвтодокСіті» і ще через тиждень я забрала вже свій відремонтований автомобіль в ідеальному стані.
Якість обслуговування, оперативність на висоті! Дякую!
Оксана Стецко, м. Київ

Страхую своє майно і відповідальність в УНІКА, а КАСКО і ЦВ вже більше 4 років.
У березні 2016 року в лобове скло мого автомобіля потрапив камінь страхова компанія дуже швидко виконала свої зобов'язання і здійснила виплату. Дуже задоволений обслуговуванням і кваліфікацією фахівців з продажу та врегулювання СК УНІКА.

Дякуємо! Так тримати! Всім рекомендую СК УНІКА!

Владіслав Отрошко, м. Запоріжжя

Страхую в СК «УНІКА» автоцивілку вже третій рік поспіль. Мені приємно приходити в офіс для того, щоб продовжити мої договори страхування, тому що співробітники завжди своєчасно нагадують про закінчення договору, надають  консультацію швидко, професійно та с посмішкою.

А нещодавно я ще впевнився в надійності компанії. Коли в мене трапилась неприємна ситуація,  компанія здійснила виплату в повному обсязі та в короткий строк. Буду і надалі залишатися клієнтом УНІКА та рекомендувати її своїм друзям.

Олег Волик, м. Вінниця

Я отримав травму в слідстві нещасного випадку, нажаль це трохи вибило мене зі звичного ритму життя, але страхова компанія настільки оперативно та якісно зробила свою роботу, що одужування пройшло в дуже позитивному настрої. 

Василій Петрушевський, м. Кіровоград

Нещодавно я потрапила в ДТП, відразу ж визвала аварійного комісара. Приїхав швидко, допоміг вибратись з авто, так як двері були заблоковані. Коректний, професійно-грамотний. Все пояснив, допоміг оформити документи.
На наступний день я вже була в офісі врегулювання, там все швидко оформили, розповіли що і як робити далі. Виплату провели швидко і в повній сумі. 

Ольга Протасова, м. Київ

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз