UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Увага! Розіграш абонемента до фітнес-клубу Sport Life!


15 червня, 2016


Увага! Розіграш абонемента до фітнес-клубу Sport Life!

Будь активним та спортивним! Тренуйся, розважайся та просто насолоджуйся життям!

Страхова компанія «УНІКА» разом з мережею фітнес-клубів Sport Life підготували для Вас приємну несподіванку:

Розіграш абонемента до Sport Life!*

Прийняти участь у акції дуже просто:

  • Необхідно підписатися на сторінку UNIQA у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/uniqa.official (поставити Like/ Мені подобається). 
  • Підписатися на сторінку Sport Life у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/sportlifeua (поставити Like/ Мені подобається).
  • Поділитися інформацією про акцію на своїй сторінці в Facebook на встановити налаштування конфіденційності "Доступно всім".
  • Заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням goo.gl/Kfso5M

Крім того, кожний учасник розіграшу має змогу отримати 50 днів у подарунок** до нової карти Sport Life.

*Акція (розіграш) триває з 15.06.2016 по 30.06.2016. Переможця буде визначено 04.07.2016 за допомогою системи www.random.org та повідомлено телефоном. Розігрується 1 клубна карта «Класік» строком дії на 3 місяці в будь-якому діючому клубі «Sport Life».

**50 днів безкоштовного фітнесу можна отримати з 15.06.2016 до 15.07.2016, звернувшись із кодом реєстрації в акції у відділ продажу будь-якого діючого клубу "Спорт Лайф", за умови придбання річної мережевої клубної картки повного дня: "Люкс&СПА", "Люкс", "Преміум", "Класік+Б", "Класік", "Експрес+Б" або "Експрес". Дана пропозиція не плюсується з іншими знижками та акційними пропозиціями "Спорт Лайф", дійсними на момент використання коду реєстрації. Деталі за телефоном: (044) 222 4 222.

Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник надає згоду Організаторам/Виконавцям Акції на обробку своїх персональних даних відповідно до чинного законодавства України.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз