UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

UNIQA Україна лідер страхової галузі в 2019 році


20 серпня, 2020


UNIQA Україна лідер страхової галузі в 2019 році

17 серпня 2020 року журнал «Insurance TOP» провів щорічну Презентацію, присвячену підведенню підсумків страхового ринку України і Церемонію нагородження Лідерів 2019 року.

Страхові компанії небанківської фінансової групи UNIQA Україна були нагороджені почесними Дипломами лідерів галузі в 2019 році. Страхова компанія «УНІКА» отримала Дипломи лідера «Страхові виплати», «Медичне страхування – за обсягом премій та виплат» Страхова компанія «УНІКА Життя» Дипломи лідера «Власний капітал» та «Банківське страхування життя».

Щорічна Презентація Insurance TOP та нагородження лідерів є одним з найбільш значущих та важливих заходів, що сприяє розвитку страхової галузі України та мотивує гравців ринку тримати високий рівень надання послуг страхування.

Журнал Insurance Top − єдине професійне відкрите джерело інформації на ринку страхування, що базується на офіційній статистиці страхових компаній і щоквартально публікує підсумки роботи ризикових і лайфових страховиків України.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз