UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

УНІКА РОЗПОЧАЛА СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІЗ ІНОВАЦІЙНИМ СЕРВІСОМ ДЛЯ ФІТНЕСУ GoFit


25 березня, 2019


УНІКА РОЗПОЧАЛА СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІЗ ІНОВАЦІЙНИМ  СЕРВІСОМ ДЛЯ ФІТНЕСУ GoFit

Страхова компанія «УНІКА» в березні поточного року запустила унікальний спільний проект з інноваційним сервісом для фітнесу GoFit. Тепер клієнти, які купують абонементи GoFit категорії Business або Premium на 30 і більше днів, автоматично отримують страховий захист від УНІКА на час занять в спортивних клубах і студіях.

GoFit - це єдиний цифровий абонемент у фітнес центри, тренажерні зали і сотні різних спорт клубів по всій країні. Фітнес клуби, заняття йогою, аеробіка, пілатес, басейн, степ-аеробіка і безліч інших спортивних напрямків доступні клієнтам, які вирішили купити єдиний фітнес абонемент GoFit.

Більше немає необхідності обмежувати себе відвідуванням одноманітних занять, купуючи абонемент на відвідування занять у танцювальній школі, або клубну картку в одну мережу фітнес клубів свого міста. Універсальний абонемент GoFit надає клієнтам можливість отримувати безлімітну насолоду від різноманітних тренувань в кращих спортивних клубах Києва та інших містах України, оплачуючи лише фіксовану вартість фітнес абонемента на місяць.

Цифровий абонемент GoFit можна оформити онлайн всього за пару хвилин на сайті https://gofit.com.ua/subscriptions/  і відразу йти займатися в спортивний клуб або студію.

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності Страхової компанії «УНІКА». Компанія неухильно виконує взяті на себе страхові зобов'язання перед клієнтами. Щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА в середньому становить 60 млн. грн.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз