UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

УНІКА приєдналася до програми лояльності Samsung Members


05 жовтня, 2018


УНІКА приєдналася до програми лояльності Samsung Members

Страхова компанія «УНІКА» у вересні поточного року приєдналася до програми лояльності Samsung Members. Тепер учасникі клубу Samsung Members зможуть користуватися спеціальними пропозиціями на Online сервісах УНІКА.

На Online сервісах УНІКА клієнти мають можливість купити поліси туристичного страхування, автострахування, страхування квартири та відповідальністі перед сусідами. Після оформлення полісу на сайті УНІКА та оплати, клієнти отримують страховий поліс відразу за електронною адресою пошту, тобтоне потрібно чекати доставки або їхати в офіс компанії.

Також користуючись Кабінетом клієнта myUNIQA клієнти мають можливість онлайн отримувати інформацію щодо своїх договорів та страхові випадки, сплачувати чергові платежі, замовляти пролонгацію, надавати необхідні документи, задавати питання персональному менеджерові щодо покупки або страхового випадку та ще багато іншого.

Samsung Members це мобільний додаток (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=ru) з програмою лояльності, що передбачає надання користувачам окремих моделей смартфонів SAMSUNG Galaxy (Note8, Note9, S9|S9+, S8|S8+, S7|S7 edge, А серії (2017-2018), J серії (2017-2018)) заохочень та спеціальних пропозицій.

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності компанії. УНІКА строго виконує взяті на себе страхові зобов'язання: щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА становить в середньому 40 млн. грн.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз