UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Туристичне страхування Online від УНІКА


02 серпня, 2016


Туристичне страхування Online від УНІКА

Купуй поліс, не виходячи з дому! Швидко, зручно та вигідно!

Вирушаючи у подорож або відрядження, ми рідко замислюємось про те, що непередбачені проблеми зі здоров'ям або нещасний випадок можуть трапитись саме з нами. А даремно! Адже ні для кого не секрет, що за кордоном вартість медичної допомоги в рази відрізняється від вітчизняної, і зрештою, може перевищувати в кілька разів витрати на саму поїздку. Чи варто так ризикувати?
Звичайно, ні! Тепер купити медичний захист на час подорожі стало зовсім просто: страхова компанія «УНІКА» оголошує старт онлайн-продажів полісів туристичного страхування. Не виходячи з дому, Вам знадобиться всього 5 хвилин вільного часу! Швидко, зручно та вигідно!

На вибір пропонується 3 варіанти захисту в залежності від того, який вид подорожі Ви обрали: індивідуальний екскурсійний тур, активно-спортивні розваги або бізнес-поїздки протягом року. Ми готові своєчасно прийти Вам на допомогу в разі необхідності, в якій би точці земної кулі Ви не знаходились.
Додаткову інформацію щодо програм туристичного страхування від УНІКА шукайте в розділі Для Вас / Подорож

Подумайте, що подорож з нами безпечніша!


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз