UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
  • Головна
  • »
  • Новини
  • »
  • Новини
  • »
  • Визначено переможця Днів Заощаджень від Райфу та Страхової компанії «УНІКА Життя»
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Визначено переможця Днів Заощаджень від Райфу та Страхової компанії «УНІКА Життя»


15 червня, 2021


Визначено переможця Днів Заощаджень від Райфу та Страхової компанії «УНІКА Життя»

З 5 по 27 квітня 2021 року в мережі відділень Райффайзен Банка Аваль відбулися Дні Заощаджень зі Страховою компанією «УНІКА Життя».

Для участі в акції, необхідно було укласти договір накопичувального страхування життя в одному зі 119 відділень банку, залучених до акції, і стати учасником розіграшу головного призу* – телевізора 40".

Розіграш призу було проведено 1 червня 2021. Переможця було визначено серед 192** претендентів випадковим жеребкуванням за допомогою онлайн генератора random.org.

Переможцем і володарем новенького смарт-телевізору 40” стала пані Катерина Прокопець, яка уклала договір накопичувального страхування життя у місті Херсон, на Базовому відділенні  Одеської РД Райффайзен Банка Аваль!

10 червня головний приз було урочисто вручено переможниці.

Наші найщиріші вітання пані Катерині!

Також на сайті random.org розміщено офіційний протокол проведення розіграшу із зазначенням списку учасників і переможця, дивіться за посиланням https://www.random.org/draws/details/?draw=137155

*) Під призом мається на увазі покупка телевізора 40" за 1 гривню.
**) За підсумком Днів Заощаджень, в акції розіграшу головного призу взяли участь 192 учасника – тобто, всі договори накопичувального страхування життя, які було укладено в період з 5 по 27 квітня включно, і які відповідають умовам проведення акції.

До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз