UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

Збираєтеся у подорож до Чорногорії?


26 лютого, 2018


Збираєтеся у подорож до Чорногорії?

Купуйте онлайн новий продукт для туристів від UNIQA Чорногорія - UNIQA Montenegro Holiday Card .

Страхова компанія UNIQA Osiguranje (компанія групи UNIQA в Чорногорії) випустила новий продукт для туристів, які подорожують в Чорногорію - UNIQA Montenegro Holiday Card.

UNIQA Montenegro Holiday Card - це спеціальна карта для туристів, яка включає всі переваги медичного страхування і медичного асистансу 24/7 (консультації та медичні послуги кращих приватних клінік Чорногорії), а також:

  • послуги туристичного асистансу 24/7 - бронювання квитків на концерти і в театри, бронювання авіаквитків, оренда авто, резервування ресторанів, вся необхідна інформація щодо роботи державних установ в Чорногорії, переклад документів в разі потреби;
  • послуги дорожнього асистансу;
  • знижки та спеціальні умови від компаній-партнерів - бронювання готелів та ресторанів, відвідування музеїв і національних парків, замовлення таксі і багато іншого.

Дізнатися більше і придбати онлайн UNIQA Montenegro Holiday Card можна тут:

https://holidaycard.uniqa.me/

Чорногорія - популярний напрям для українських туристів. З UNIQA Montenegro Holiday Card подорож в цю прекрасну країну стане ще більш комфортною.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз