UA
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA
Новини - фото
Новини

Слідкуйте за останніми новинами в галузі страхування і знаходьте найбільш корисну інформацію для Вас.

НОВИЙ СЕРВІС ВІД Portmone.com і УНІКА - СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА ЗА 55 КОПІЙОК НА ДЕНЬ


04 березня, 2020


НОВИЙ СЕРВІС ВІД Portmone.com і УНІКА - СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА  ЗА 55 КОПІЙОК НА ДЕНЬ

Portmone.com спільно зі Страховою компанією «УНІКА» запустили нову послугу «Моя оселя». Тепер за допомогою сервісу Portmone.com у два кліка можна не тільки поповнити мобільний, перевести гроші з картки на картку, заплатити за комуналку, але і купити страховку житла. Для цього не потрібно відпрошуватися з роботи або брати вихідний - купити страховку можна онлайн, не виходячи з дому, на сайті - https://www.portmone.com.ua/r3/oplata-strahuvannya-zhitla-uniqa. Все, що для цього знадобиться - доступ до Інтернету і діюча платіжна карта з позитивним залишком коштів на балансі.

Послуга «Моя оселя» забезпечує фінансовий захист для клієнтів на випадок найнепередбачуваніших ситуацій, таких як пожежа, вибух, удар блискавки, стихійні лиха, пошкодження водою квартири або житлового будинку. Вартість такого страхового захисту становить 20 грн. за місяць, або 200 грн. при оплаті на рік, що становить лише 55 копійок на день.

Страхова компанія «УНІКА» якісно та вчасно виконує свої зобов'язання перед клієнтами, дисципліновано і без затримок врегулює страхові випадки і здійснює страхові виплати. Загальна сума страхових виплат УНІКА в 2019 році склала 1 688, 9 млн. грн.

Інформація про компанію Portmone.com: Portmone.com — найбільший незалежний сервіс онлайн-платежів та грошових переказів в Україні. Компанія вийшла на ринок у 2002 році, і сьогодні надає свої послуги понад 3 млн. клієнтів.


До списку новин
    Поширити
Дякуємо! Для підтвердження активуйте посилання в Вашій поштовій скриньці.
Підписка на новини

Дізнавайтесь першими про новини від УНІКА

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз