UA RU
Закрыть

Контент на сторінці може відобразитися не повністю. Рекомендуємо оновити версію поточного або скористатись іншим браузером.

UA RU
Історії клієнтів - фото

Історії клієнтів

Формат і стилістика історій клієнтів збережені

Історії клієнтів

У березні 2019 року потрапили в ДТП, в якому винуватцем виступав власник поліса ОСЦПВ від СК Уніка. На наступний день приїхали до офісу СК в Харкові, оформили всі нескладні документи. Процедура зайняла не більше 15 хвилин.
Окрему подяку хочеться висловити Сергію Тищенко, який кваліфіковано відповів на всі наші запитання, оформив необхідні документи, роз'яснив всі обставини "в теплій дружній обстановці". Ретельно відзняв всі пошкодження на автомобілі (незважаючи на дощ ) і грамотно описав.
І протягом 3 тижнів (замість належних за законом 90 днів) ми вже отримали компенсацію збитку.
Резюмуючи все, скажу спасибі. Без нервування, дуже людяно, абсолютно зрозуміло і несподівано оперативно отримали виплату.
Підсумок, всерйоз задумалися з дружиною про перехід в Вашу страхову.
Чи буду я рекомендувати СК УНІКА? Так, буду.
Ще раз спасибі Сергію.

З повагою, Г.А. Клочко

Відгук клієнтки, що постраджала в масштабній аварії у Києві на б-рі Лесі Українки 23 жовтня 2018 року, за посиланням

Власниця Peugeot 2008

Так сталося, що перед Новим роком я захворів. Неприємне проведення часу з температурою, різними препаратами і постільним режимом. Звернувся в УНІКА, тому що застрахований по ДМС. Організація лікаря, консультації в телефонному режимі, медпрепарати, діагностика, зворотний зв'язок - все на високому рівні. Дякую команду асистансу за відмінний сервіс! Користуйтеся і будьте здорові !!!

Віталій Нікулін, м. Запоріжжя

В черговий раз переконався в тому, що СК "УНІКА" найкраща в Україні і безальтернативна при виборі надійного страховика. Підкріплю свої слова хронологією оформлення і виплати по КАСКО:
- ПН. 06.11.- страховий випадок;
- пн. 07.11. - візит в "УНІКА", оф.док-ів;
- Ср. 10.11. - виплата страхового відшкодування !!!
Чотири (4) дня !!! Дякую всім співробітників "УНІКА" за професіоналізм і вітаю - Ви працюєте у відмінній компанії !!!

Євген Черевко, м. Київ

Задоволений обслуговуванням
Дуже гарне ставлення до клієнтів. Ми вже другий рік оформлюємо поліс КАСКО в цій компанії. Співробітники завжди на зв'язку. Завжди допоможуть з оформленням документів. Сподіваємося на подальшу співпрацю з СК Уніка. Всього найкращого!

Посилання на відгук http://minfin.com.ua/insurance/company/uniqa/review/112201/

Відгук з сайту http://minfin.com.ua

Випадок стався за містом, в дачному селищі Глеваха, 7-го травня 2017 року. Зламалася наша машина. Справа вже до вечора, а завтра на роботу. Чесно кажучи про страховку згадали не відразу, але це стало справжнім порятунком. Співробітники колл-центру УНІКА буквально протягом години організували евакуатор. Мало того, що платити нічого не довелося, та ще хлопець, який приїхав з евакуатором, поставився до нас з розумінням, допоміг купити і поміняти акумулятор - йому окреме спасибі!
Величезне СПАСИБІ всім і особливо тим, хто був на зміні ввечері 7-го травня!

Олена Лемберська, м. Київ
Страховий випадок стався 11 квітня 2016 р, мій автомобіль Skoda Octavia A5 був пошкоджений в ДТП, я зробила дзвінок в Call-centre компанії, отримала детальну консультацію від співробітників компанії, щодо моїх подальших дій. Протягом двох тижнів страхова компанія здійснила виплату на СТО-партнер «АвтодокСіті» і ще через тиждень я забрала вже свій відремонтований автомобіль в ідеальному стані.
Якість обслуговування, оперативність на висоті! Дякую!
Оксана Стецко, м. Київ

Страхую своє майно і відповідальність в УНІКА, а КАСКО і ЦВ вже більше 4 років.
У березні 2016 року в лобове скло мого автомобіля потрапив камінь страхова компанія дуже швидко виконала свої зобов'язання і здійснила виплату. Дуже задоволений обслуговуванням і кваліфікацією фахівців з продажу та врегулювання СК УНІКА.

Дякуємо! Так тримати! Всім рекомендую СК УНІКА!

Владіслав Отрошко, м. Запоріжжя

Страхую в СК «УНІКА» автоцивілку вже третій рік поспіль. Мені приємно приходити в офіс для того, щоб продовжити мої договори страхування, тому що співробітники завжди своєчасно нагадують про закінчення договору, надають  консультацію швидко, професійно та с посмішкою.

А нещодавно я ще впевнився в надійності компанії. Коли в мене трапилась неприємна ситуація,  компанія здійснила виплату в повному обсязі та в короткий строк. Буду і надалі залишатися клієнтом УНІКА та рекомендувати її своїм друзям.

Олег Волик, м. Вінниця

Я отримав травму в слідстві нещасного випадку, нажаль це трохи вибило мене зі звичного ритму життя, але страхова компанія настільки оперативно та якісно зробила свою роботу, що одужування пройшло в дуже позитивному настрої. 

Василій Петрушевський, м. Кіровоград

<< Вниз

Вгору >>

<< Вниз